Życzenia Świąteczne od SU

Szanowna Dyrekcjo, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły oraz Drodzy Rodzice i Uczniowie,

W imieniu samorządu uczniowskiego życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W tym jakże nietypowym okresie życzymy Wszystkim również dużo zdrowia, które bez wątpienia, jest teraz najważniejsze. Mamy szczerą nadzieję, że tegoroczne święta, jak dotychczas, będą również czasem poświęconym naszym bliskim- czy to fizycznie, czy na odległość. Niech będą one chwilą wytchnienia od nauki czy pracy online i wszystkiego, co dzieje się obecnie na świecie, aby chociaż na moment poczuć ten upragniony „powrót do normalności”.

Ponadto wierzymy, że nowy rok przyniesie Wszystkim wiele szczęśliwych chwil i sukcesów, oraz że niebawem ponownie spotkamy się razem w Czackim.

Aleksandra Czajka i Aleksandra Warda (KonsOLE)