WWSI zaprasza na nieodpłatne kursy IT

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza uczniów liceów i techników na nieodpłatne kursy z zakresu IT prowadzone przez wykładowców uczelni.
OFERTA KURSÓW 20-GODZINNYCH
Kurs 1 – Podstawy programowania w języku Python (kurs realizowany w okresie ferii zimowych)
Uwaga: Rekrutacja na ten kurs trwa do 30 grudnia 2020.
Kurs 2 – Programowanie w języku Python (kurs realizowany w środy w semestrze)
Kurs 3 – Programowanie obiektowe w języku C# (zajęcia we wtorki w semestrze)
Kurs 4 – Edycja fotografii cyfrowej (zajęcia w środy w semestrze)
Kurs 5 – Projektowanie i tworzenie stron internetowych (zajęcia w poniedziałki w semestrze)
Więcej informacji, harmonogramy oraz formularz zgłoszenia na stronie: uniwersytetwirtualny.edu.pl
Rekrutacja na kursy trwa do 13 stycznia 2021 r.
UWAGA: Zajęcia będą się odbywały w formie zdalnej. Jeśli sytuacja związana z pandemią pozwoli w porozumieniu z grupą mogą zostać zamienione na stacjonarne.
UWAGA: Każda osoba może wziąć udział tylko w jednym kursie/warsztacie w trakcie całego projektu
Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Najlepszych uczestników zaprosimy na wycieczki do Parków Technologicznych oraz do udziału w konferencji poświęconej zawodom: programista oraz grafik/projektant stron.