Świadectwa maturalne – odbiór wyników 11 sierpnia

Zapraszamy serdecznie maturzystów po odbiór świadectw dojrzałości
klasy 3a, 3d, 3e o godz. 12.00
klasy 3b, 3c o godz. 13.00

Rozdanie planowane jest w trzech różnych miejscach na boiskach szkolnych (wg prognoz długoterminowych ma być piękna pogoda) i szykujcie się na niespodzianki 🙂
Absolwenci proszeni są o ustawienie się w kolejności alfabetycznej i zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego (maseczki, odległości 2 m)
Aby zachować zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii – przy odbieraniu świadectw – trzeba będzie kwitować odbiór dokumentów własnym długopisem.

Prosimy o przestrzeganie terminów odbioru świadectw i o to, abyście nie gromadzili się przed wejściami do szkoły.

Pozdrawiamy serdecznie
dyrekcja i wychowawcy

P.S. Wszystkich, którzy nie rozliczyli się z biblioteką na dobry początek zapraszamy do biblioteki. Tych, którzy nie oddali kluczy do szafek w szatni, prosimy o ich zwrot do kierownika administracyjnego p. M. Machalskiej a potem po świadectwo.