Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

WAKACJE za chwil parę 🙂

W tym roku nie organizuje się wspólnego zakończenia roku szkolnego. Rodziców, uczniów, nauczycieli zapraszamy do zapoznania się z Pismem Mazowieckiego Kuratora Oświaty PISMO MKO

Odbiór świadectw ukończenia pierwszej lub drugiej klasy (termin, godzina) WYCHOWAWCY ustalają z klasami (wiadomość przez LIBRUSA, ewentualne spotkania na bosku szkolnym). Większość Państwa Wychowawców podjęła decyzję o przełożeniu terminu rozdawania świadectw na po wakacjach (wrzesień 2020).
Absolwenci odbiorą świadectwa w sierpniu, gdy będą odbierali wyniki matur (chyba, że wychowawcy podejmą inne decyzje).
Uroczystość rozdania nagród uczniom klas młodszych odbędzie się najprawdopodobniej w październiku (14 lub 28) ?

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek zakrywających usta i nos na terenie szkoły i dezynfekcji rąk zaraz po wejściu do szkoły. Konieczne jest też zachowanie 1,5-2 m dystansu społecznego.

Życzymy Wam spokojnych wakacji. Dbajcie o siebie i wracajcie pełni słońca, dobrych emocji i pozytywnej energii.

Do zobaczenia
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy obsługi i administracji szkoły.