Razem w przyszłość! Mentoring edukacyjny z Our Future Foundation

Zastanawiasz się nad studiami za granicą?
Zrób pierwszy krok w kierunku podjęcia decyzji!
Biorąc udział w naszym webinarze dowiesz się dlaczego studia za granicą są w zasięgu Twojej ręki! Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania:
– Dlaczego warto studiować za granicą?
– Jak wybrać uczelnie oraz kierunek studiów?
– Czy taka przygoda musi kosztować majątek? Jak sprawić, aby tak nie było?
Zuzanna Buszman (Berkeley Law School), Bartosz Sokoliński (Agencja Rozwoju Przemysłu), Jakub Bartoszewski (NYU, Texas A&M) i Lukas Klikowicz (UC Berkeley) rozwieją Wasze wszelkie wątpliwości.
Zapraszamy na webinar “Razem w przyszłość! Mentoring edukacyjny z Our Future Foundation” organizowany przez Our Future Foundation w dniu 24 maja w godzinach 18:00 – 19:30.
Link do wydarzenia na FB -> https://www.facebook.com/events/240422440554801/
Nigdy nie jest za wcześnie na przygotowania do podjęcia wymarzonej ścieżki edukacyjnej, dlatego też przedstawimy Wam szczegóły programu mentoringowego prowadzonego przez naszą fundację. Pomoże Wam on w dostaniu się na Wasze wymarzone uczelnie.
Jak aplikować? Jak się się przygotować? Czego oczekiwać? Kiedy zapisy?
Na te i inne pytania odpowiedzą przedstawiciele fundacji w czasie naszego webinaru.
Przyjdź i przekonaj się jak łatwo możesz spełnić swoje marzenia o studiach za granicą!
Do zobaczenia!

Matilda E.