Tadealia 28 października

28 października (poniedziałek) imieniny Tadeusza i święto Patrona naszej Szkoły , czyli TADEALIA.
Oto program:
klasy pierwsze:
3. lekcja –uczniowie pod opieką Nauczycieli schodzą do sali gimnastycznej na spotkanie z absolwentem Czackiego, przedstawicielem Stowarzyszenia Wychowanków Jakubem Dorosz – Kruczyńskim.
4. lekcja:
– „Hymn Krzemieńczan” w wykonaniu naszego chóru;
wykład p. prof. Teresy Zaniewskiej pt. „Zaginionej Polski część szlachetniejsza. Edukacja narodowa w Liceum Krzemienieckim”;
– ogłoszenie wyników wyborów Konsulów i Rzecznika Praw Ucznia
klasy drugie:
3. i 4 lekcja – praca nad projektami, dotyczącymi Oświecenia (2a – sala 15, 2b – sala 5, 2c – sala 6, 2e – sala 4a); ok. godz. 11.35 zejście do sali gimnastycznej na ogłoszenie wyników wyborów
Zapraszamy do świętowania i wspólnej zabawy.
27 października (niedziela) o godz. 13:00, w kościele sióstr Wizytek przy ul. Krakowskie Przedmieście 34, zostanie odprawiona msza św. w intencji Tadeusza Czackiego , Absolwentów i Profesorów Liceum Krzemienieckiego oraz całej Społeczności Czackiego. Mszy przewodniczyć będzie ks. Jarosław Kotula.
Próba chóru o 11:30 tamże…

Zapraszamy serdecznie