Przypominamy!

16 października finał akcji ” Zbiórka dla DZIECI z DWORCA BRZEŚĆ”!
Zbieramy trwałą żywność,  środki czystości dla dzieci i ich matek, uchodźców z Czeczenii, którymi opiekuje się Marina Hulia (mieliśmy z nią spotkanie 2.10).
Potrzebne są przede wszystkim: cukier, makarony, kasze,ryż, mąka, fasola, soczewica, olej, konserwy rybne, koncentrat pomidorowy, herbata, środki czystości, proszki do prania i pampersy rozmiar 5i 6. Oczywiście bardzo mile widziane są słodycze dla dzieci i zabawki. Potrzebne są też jajka!!!
Dziękujemy wszystkim tym, którzy już przekazali dary ale ciągle czekamy na więcej, jeszcze jest dużo miejsca w  pokoju pedagoga. Ich sytuacja bytowa i materialna jest tragiczna, pomóżmy…
Spotkanie z p. Mariną Hulią (twórczynią Demokratycznej Szkoły w Brześciu) i dziećmi odbędzie się 16 października o godz. 15:30.

W imieniu wolontariuszy
Dorota Kalenik