Pilne!

Rzeczy “pofestiwalowe” z szatni, czekają na swoich właścicieli. Tymczasowo wrzucone do czarnych worków są  złożone we wnęce I piętra!

“Zadecydujmy o Niepodległej” – Dom Spotkań z Historią

 Nasza Szkoła bierze udział w projekcie historycznym Domu Spotkań z Historią “Zadecydujmy o Niepodległej”. W ramach projektu mają miejsce w najbliższym czasie dwa wydarzenia – 11.12 “Przejedź się z nami tramwajem”  i 12.12 “Debatujemy o Niepodległej”
Odbędzie się też głosowanie (od 11.12). Zachęcamy do głosowania na uczniów Czackiego, którzy wylosowali i reprezentują PPS! Głosuj na PPS! Liczy się każdy głos! GŁOSUJ!!!

#pps #czackiSocjaliści tym materiałem otwierają ostatnią fazę kampanii o Niepodległą. Rozgrzewka za nami, teraz już wszyscy działają na poważnie.

Opublikowany przez Zadecydujmy o Niepodległej Niedziela, 9 grudnia 2018

Podziękowania

31. Festiwal Teatralny dobiegł końca. Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, członkom jury, pracownikom administracji szkoły, uczniom, aktorom, reżyserom, konferansjerom, sekcyjnym, szefom sekcji, wszystkim zaangażowanym i sympatykom. Razem stworzyliśmy – po raz 31. – Festiwal Teatralny i otaczającą go magię.

Jednocześnie mamy przyjemność ogłosić, że szefami 32. Festiwalu Teatralnego w Czackim zostali:
Gabriela Kingston i Jakub Wojciechowski!

Szefowali Wam,
Anna Dąbrowska
Witold Kraszewski

My wszyscy uczestniczący w festiwalu, dołączamy się do podziękowań i przekazujemy nasze tegorocznym szefom, Ani i Witkowi, oraz wszystkim rodzicom, którzy wspierali ten festiwal na wiele różnych sposobów…
Życzymy powodzenia nowym szefom, Gabrieli i Kubie. Do zobaczenia za rok!

Maraton Pisania Listów Amnesty International

NAPISZ list!

Od najbliższego poniedziałku (3.12) do piątku (7.12) odbędzie się w naszej szkole maraton pisania listów Amnesty International. W czasie przerw w bibliotece zorganizowane będą stanowiska do pisania, ale można również wyszukać wzory listów samodzielnie na stronie więcej o akcji…
Zachęcamy do wzięcia udziału i proponujemy pisanie na godzinach wychowawczych  całą klasą. W bibliotece i w kawiarenkach festiwalowych znajdować się będą puszki na datki, które przeznaczymy na zakup znaczków.

Z wyrazami szacunku,
Czacki wolontariat


GÓRA GROSZA

Zaczynamy zbiórkę pieniędzy na GÓRĘ GROSZA. Puszki znajdują się we wnęce, w bufecie i na parapecie pomiędzy pierwszym i drugim piętrem. Prosimy o wspieranie akcji!

Samorząd

BIOLCHEMY DLA SZPITALA

Dnia 10 grudnia o godz. 16:30 grupka uczniów tegorocznej 2A przedstawi swoje festiwalowe przedstawienie – “Było sobie życie” w szpitalu dziecięcym przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przyszli lekarze (i wielu innych) zagrają dla ciężko chorych dzieci.

2A i osoby zaangażowane

“Złączenia”

Czackie spotkania z wolontariuszami TAIZE – 29 listopada godz. 14:00-15:35

W najbliższy czwartek (29.11) na 7 i 8 lekcji w sali nr 9 odbędzie się spotkanie z wolontariuszami Taizé, ekumenicznej wspólnoty z Francji, która gromadzi ludzi różnych wyznań z całego świata. Tematem będzie spotkanie kultur i religii. Przypominamy, że uczestnicy powinni mieć zgody rodziców na udział.

Serdecznie zapraszamy