Zajęcia pozalekcyjne

Konsultacje Koła

 

KOŁA

Koło Prowadzący Termin Sala
Klub Astronomiczny p. B. Dłużewska czwartek  15.00 – 16.30
lub obserwacje w ustalonym terminie
10
Dyskusyjny klub Filmowy p. I. Kulpa-Szustak spotkania raz w miesiącu (termin ustalany na bieżąco)  
Olimpijskie Koło Fizyczne z elementami fizyki eksperymentalnej p. N. Tomaszewska środa 8., 9. lekcja 10
Olimpijskie Koło chemiczne i kółko chemiczne p. Mateusz Pawlak czwartek 15:30 – 17:00 11
Olimpijskie Koło Ekonomiczne p. E. Derda poniedziałek, wtorek, środa, czwartek 16:00-18:00 12,13
Olimpijskie Koło Filozoficzne p. J. Jarszak czwartek 9., 10. lekcja 9
Olimpijskie Koło Historyczne Olimpijskie Koło WOS p. N. Poniewierka wtorek 7., 8. lekcja 18
Olimpijskie Koło Języka Angielskiego p. M. Stanowski wtorek 7:25 1
„English through Literature” p. K. Zdrzyłowska środa (co 2 tyg.) 9., 10. lekcja 17A
Olimpijskie Koło Języka Francuskiego p. Dorota Szymanowska-Luber środa 7. Lekcja
czwartek 8. lekcja
13
Koło Języka Hiszpańskiego konwersacje p. M. Putz-Alvarado czwartek 8. lekcja 4A
Język hiszpański od podstaw p. M. Putz-Alvarado piątek 7. lekcja 4A
Olimpijskie Koło Języka Łacińskiego p. B. Swoboda wtorek 9. lekcja 14
Język łaciński (kontynuacja) p. B. Swoboda czwartek 0. lekcja 14
Język łaciński od podstaw p. B. Swoboda środa, czwartek 8. lekcja (godzina tygodniowo); 3
Olimpijskie Koło Języka Niemieckiego p. M. Bieliński czwartek 8. lekcja 1a
Koło Języka  Norweskiego dla kl II, III Koło Języka  Norweskiego dla kl. I p. D. Geller wtorek godz. 15.40 – 17.15
czwartek godz. 14.50 – 16.25
3
Koło Języka Rosyjskiego p. N. Poniewierka czwartek 7., 8. lekcja 18
Olimpijskie Koło Matematyczne p. J. Konarski środa 8., 9. lekcja 6
Koło Historii Muzyki p. A. Bogdańska czwartek 8. lekcja 9
Olimpijskie Koło Historii Sztuki p. A. Bogdańska poniedziałek na 14:00 – 15:35 9
Koło Kultury p. A. Bogdańska planowane wyjścia do muzeów , na wystawy 2x w miesiącu  
Pływanie p. M. Adamski poniedziałek, wtorek, czwartek o 15.45 OSIR
SKS – siatkówka p. P. Sambierski środa 8., 9. lekcja SG
SKS – wioślarstwo p. P. Sambierski niedziela 9:00 MOS 2
Koło Gier Planszowych p. T. Małka piątek  7-9. lekcja 8
Chór p. M. Bieliński, p. A. Bogdańska piątek  14.00 – 15.30 9
Koło Debat p. E. Juszczak zgodnie z kalendarzem ligi debatanckiej 17
Koło Literackie p. E. Juszczak środa na 8., 9. lekcja 17
Koło Wiedzy o Teatrze p. E. Juszczak piątek na 7., 8. lekcja 17
Koło oratorsko-debatanckie w jęz. angielskim p. M. Stanowski piątek 13:00  (wg potrzeb) 1
Brzydż sportowy* Jarek Kostrzewa wtorek 15:35 8
Rock n’ roll* Jakuba i Zofii Załęscy czwartki 17:00-18:00 gim

* Zajęcia dodatkowe  


Konsultacje

Nauczyciel Przedmiot Klasa Termin
p. B. Braś historia dla maturzystów 3b wtorek, czwartek 0. lekcja
p. P. Cieślak geografia dla maturzystów i olimpijczyków   (wg  potrzeb, termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. P. Cieślak Matematyka 1a rozszerzenie piątek 0. lekcja
p. P. Cieślak Matematyka 2a/b, 3a/b (wg  potrzeb, termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. A. Chruszczewska jęz. polski 1a, 2b, 2c wg potrzeb :
poniedziałek 1 lekcja  (2a/ 2c) wtorek lub czwartek 8. lekcja (1a)
p. B. Dłużewska fizyka 2d (wg  potrzeb, termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. Ł. Gawryś matematyka 3c/3d poniedziałek 1. lekcja, wtorek 15:30-16.15, środa
14:45-15:30
1c/e środa 15:30-16:15
p. E. Juszczak jęz. polski przygotowania do matury 3b/d/e wtorek 8., 9 .lekcja
p. W. Kolasiński matematyka 1b piątek 0. lekcja
p. I. Kulpa-Szostak jęz. polski do matury 3c środa 8., 9. lekcja
p. M. Korczyńska biologia 1a, 2a, 3a środa  7. lekcja, (wg  potrzeb)
p. M. Lisowska jęz. niemiecki   (wg  potrzeb, termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. T. Małka WOS dla maturzystów   środa 8. lekcja
p. J. Pawłowska chemia   piątek 7. lekcja (wg  potrzeb) lub wtorek
p. N. Poniewierka WOS 2b, 3b środa  8., 9. lekcja
p. A. Pokora jęz. francuski   (wg  potrzeb, termin do uzgodnienia z nauczycielem)
p. M. Putz-Avarado jęz. hiszpański   środa 7. lekcja
p. B. Swoboda jęz. łaciński   wtorek 8. lekcja
p. M. Szczepańska matematyka 2c+2d czwartek 0. lekcja
3a/b poniedziałek 7. lekcja, wtorek 0. lekcja, środa 0. lekcja
3e poniedziałek 0. lekcja, piątek  0. lekcja
p. D. Szymanowska -Luber jęz. francuski dla maturzystów i innych   piątek 7. lekcja
p. N. Tomaszewska fizyka   wtorek 9. lekcja
p. K. Zdrzyłowska jęz. angielski dla maturzystów   piątek 7. Lekcja (wg  potrzeb, termin do uzgodnienia z nauczycielem)

OFERTA zajęć pozalekcyjnych w roku ubiegłym (rok szkolny 2015/2016 do pobrania poniżej).
KOŁA
KONSULTACJE